HemProdukteroptoelektronikFiberoptik - Transceiver ModulerAFBR-89CEDZ
AFBR-89CEDZ Image
Bilder är endast för referens Se produktspecifikationer

AFBR-89CEDZ

Mfr# AFBR-89CEDZ
Mfr. FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Beskrivning TXRX QSFP28 100GBPS 850NM
RoHs status Blyfri / Överensstämmer med RoHS
Mer information Leam mer om FIT (Foxconn Interconnect Technology) AFBR-89CEDZ
Datablad AFBR-89CEDZ.pdf

Beskrivning

Vi kan leverera AFBR-89CEDZ, använda formuläret för offertförfrågan för att begära AFBR-89CEDZ pirce och ledtid. MFGChips är en professionell distributör av elektroniska komponenter. Med 7+ miljoner rader med tillgängliga elektroniska komponenter kan skickas på kort ledtid, över 250 tusen delar av elektroniska komponenter i lager för omedelbar leverans, vilket kan inkludera artikelnummer AFBR-89CEDZ. Priset och ledtiden för AFBR-89CEDZ beroende på kvantitet krävs, tillgänglighet och lagerplats.Kontakta oss idag och vår säljare kommer att ge dig pris och leverans på del # AFBR-89CEDZ. Vi ser fram emot att samarbeta med dig för att upprätta långsiktiga samarbetsrelationer.
Vänligen fyll i alla obligatoriska fält med din kontaktinformation. Klicka på "RFQ" kommer vi att kontakta dig snart via e-post. Eller maila oss: info@MFGChips.com.
  • I lager:13399 pcs
  • På beställning:0 pcs
  • Minimum:1 pcs
  • multiplar:1 pcs
  • Fabriks ledtid::Call

Använd nedanstående formulär för att skicka en begäran om offert

Målpris(USD)
*Kvantitet
*Del nr
*E-post
*Kontaktnamn
*Telefon
*Företag
Meddelande
Artikelnummer AFBR-89CEDZ
Tillverkare FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Beskrivning TXRX QSFP28 100GBPS 850NM
Ledningsfri status / RoHS-status Blyfri / Överensstämmer med RoHS
Tillgänglig kvantitet 13399 pcs
Datablad AFBR-89CEDZ.pdf
Våglängd 850nm
Spänning - Tillförsel 3.3V
Serier -
Monteringstyp Pluggable, QSFP28
Fuktkänslighetsnivå (MSL) 1 (Unlimited)
Ledningsfri status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
detaljerad beskrivning Fiber Optic Transceiver Module Telecom/Datacom Systems 100Gbps 850nm 3.3V MTP® (MPO) Pluggable, QSFP28
Datahastighet 100Gbps
Connector Type MTP® (MPO)
tillämpningar Telecom/Datacom Systems

industri nyheter