HemProdukterkondensatorerTantal - PolymerkondensatorerT540D337M006CH8610WAFL
T540D337M006CH8610WAFL Image
Bilder är endast för referens Se produktspecifikationer
T540D337M006CH8610WAFL
Mfr# T540D337M006CH8610WAFL
Mfr. KEMET
Beskrivning CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917
RoHs status RoHS icke-överensstämmande
Mer information Leam mer om KEMET T540D337M006CH8610WAFL
Datablad 1.T540D337M006CH8610WAFL.pdf
  2.T540D337M006CH8610WAFL.pdf
Beskrivning
  • I lager:0 pcs
  • På beställning:0 pcs
  • Minimum:1 pcs
  • multiplar:1 pcs
  • Fabriks ledtid::Call
Använd nedanstående formulär för att skicka en begäran om offert
*Kvantitet
*Artikelnummer
*E-post
*Kontaktnamn
*Telefon
*Företag
Meddelande
Artikelnummer T540D337M006CH8610WAFL
Tillverkare KEMET
Ledningsfri status / RoHS-status RoHS icke-överensstämmande
Tillgänglig kvantitet 0 pcs
Datablad 1.T540D337M006CH8610WAFL.pdf 2.T540D337M006CH8610WAFL.pdf
Spänning - DC-omvänd (Vr) (Max) 6.3 V
Travel Range ±20%
Tips - Typ D
Teknologi Surface Mount
Tape ingår Molded
Andra namn Active
Minsta korssnitt (Amin) mm² 2917 (7343 Metric)
Mätområde 0.287' L x 0.169' W (7.30mm x 4.30mm)
LED färg KO-CAP® T540
Impedans -55°C ~ 125°C
Dataformat 40mOhm @ 100kHz
Strömutgång (Typ) -
Kopparportar High Reliability
Kontakta Timing 330 µF
Klasskod 0.122' (3.10mm)
Kort hastighet 2000 Hrs @ 125°C